Sanver Ailesi’nde çifte bayram

İş dünyasının önde gelen isimlerinden Haluk Sanver ve eşi Ebru Hanım, yoğun işlerinden fırsat bulup, denk getirdikleri bayram tatili için Bodrum’u tercih etmişlerdi.

Sanver Ailesi, çocukları ve torunları da sürpriz yapıp, kendilerine eşlik edince çifte bayram yaşamıştı.

Eğlence dorukta

İstanbul sosyal yaşamının kalbinin attığı yerlerden biri de hiç şüphesiz Moda Deniz Kulübü oluyordu. Gündüz havuzun tadını çıkaran cemiyet hayatının tanınmış simalarından Altuğ Başar ve eşi Aslı Gedikoğlu Başar, yemek sonrası DJ’in şarkılarına coşkuyla eşlik etmişti.

Sıtkı Usta’nın gururları

UNESCO’nun ‘Yaşayan İnsan Hazinesi’ ödülüne layık görülen dünyaca ünlü çini sanatçısı Sıtkı Olçar’ın mutluluğuna diyecek yok. Ünlü sanatçının Afyon’da, “Onlar benim her şeyim” dediği kızları Nida ve Kübra Olçar ile buluşması bayrama ayrı bir hava katmıştı.

Dostlarla çay saati

O dönem işlerinin yoğunluğu dolayısıyla İstanbul’da kalanlardan biri de Jülide Özdemiroğlu’ydu… Kızı Yasemin Özdemiroğlu’nun yurt dışı seyahat işlemleri için İstanbul’da kalmayı tercih eden Jülide Hanım, uzak kaldığı dostlarını çay saatinde ağırlamıştı.

Bay Şapka’nın konukları

Bay Şapka adıyla tanınan, İstanbul renkli gece hayatının önde gelen işletmecilerinden Ertekin Dinçay’ın Kalamış’taki mekânı bayramda yine birbirinden değerli konuklarını ağırladı. Restoranın ünlüleri arasında Rüksan ve Mehmet Ürgüplü çifti de vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir